Random Article

 
0
Posted 05 Şubat 2014 by admin in EHLİ KÜLTÜR SANAT
 
 

‘Çılgın Hırsız’ın devamı geliyor

‘Çılgın Hırsız’ adıyla gösterime giren ‘Despicable Me’ animasyon serisinin devamı çekiliyor.

Universal film şirketi, kötü adam Gru’nun maceralarının Haziran 2017’de gösterime girecek üçüncü filme devam edeceğini açıkladı. Pierre Coffin ve Chris Renaud’un yönetmenliğini üstlendiği ‘Despicable Me’de Gru’yu Steve Carell seslendiriyor.

İlk filmde Ay’ı çalan, ikinci filmde ise aşık olup evlenen Gru’nun bir yetimhaneden evlat edindiği üç kızkardeşe (Margo, Edith ve Agnes) ise Miranda Cosgrove, Dana Gaier ve Elsie Kate Fisher sesleriyle hayat veriyor.

Serinin ilk filmi, 2010’da gösterime girmiş ve 543 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. 2013’te çıkan ve 935 milyon dolar gişe hasılatına ulaşan ‘Despicable Me 2’ ise People’s Choice (Halkın Seçimi) ödüllerinde En İyi Animasyon Film ödülüne layık görülmüştü. Serinin ikinci filmi, Altın Küre ödülüne de aday gösterilmişti.

MINIONLARIN KENDİ ÇİZGİ FİLMLERİ OLACAK
Universal, filmde Gru’nun çılgın projelerine yardımcı olan sevimli ‘Minion’ların büyük ün kazanması üzerine mavi işçi tulumlu, kocaman gözlüklü, sarı yaratıkların çizgi filmi üzerinde çalışmaların başladığını belirtti.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.