Random Article


27 Temmuz Haftası Filmleri

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 27 Temmuz 2012 by admin

Bu hafta “Kara Şövalye Yükseliyor”, “Kayıp”, “Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk” ve “Polis” adlı 4 film vizyona girecek.

Aksiyon, dram ve macera türündeki ABD, İngiltere ve Hindistan yapımı “Kara Şövalye Yükseliyor” filminin yönetmenliğini Christopher Nolan yaptı.

Morgan Freeman, Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard ve Liam Neeson’un rol aldığı filmin senaryosunu ise Christopher ve Jonathan Nolan, David S. Goyer, Bob Kane kaleme aldı.

Filmde, Talia al Ghul’un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia’nın koruyucusu Bane’in (Tom Hardy) Batman’e savaş açması konu ediliyor.

Yönetmenliğini Heitor Dhalia’nın yaptığı, dram ve gerilim türündeki ABD yapımı “Kayıp” filminin oyuncuları arasında Amanda Seyfried, Jennifer Carpenter, Sebastian Stan, Wes Bentley, Joel David Moore, Katherine Moennig bulunuyor.

Filmde, kız kardeşinin ortadan kaybolmasıyla kendisini iki sene önce kaçıran seri katilin geri döndüğünü anlayan Jill’in herkesi karşısına alarak, kız kardeşini kaçıran adamın peşine düşmesi anlatılıyor.

Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Sezen Aksu’nun seslendirme yaptığı animasyon türündeki “Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk” film, Max’ın son güç kristalini ele geçirmemesi için “Gölgelerin Efendisi” ile ezeli mücadelesini sürdürmesini konu ediniyor.

Fransız yapımı dram türündeki “Polis” filminin yönetmenliğini Maiwenn Le Besco üstlendi.

Riccardo Scamarcio, Nicolas Duvauchelle, Sandrine Kiberlain, Joey Starr, Marina Fois, Karole Rocher, Frederic Pierrot, Karin Viard ve Arnaud Henriet’in rol aldığı filmde, Paris Çocuk Koruma Birimi’nde çalışan Chrys, Nadine, Iris ve Fred’in hem kendi sorunları hem de pedofili gibi suçları araştırmaları süreci işleniyor.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.