Random Article


İKSV Tasarım Mağazası

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 13 Şubat 2013 by admin

Son zamanlarda klasik hediyelerden sıkılanlar soluğu özel tasarım ürünlerinin satıldığı mağazalarda alıyor. Bunların başında da İKSV Tasarım mağazası geliyor.. Birbirinden güzel, yaratıcı, renkli hatta kullanışlı ürünü bulabilirsiniz mekanda. Özellikle İstanbul konsepti olanlar ilgimi çekti. Haricinde takı tasarımları da görülmeye değer. Sizin için değerli olan insanları özel tasarlanmış hediyelerle mutlu etmek için birebir!

Merkezi lokasyon ve ulaşım kolaylığı mağazayı ziyaret etmek için önemli etkenler arasında. IKSV tasarım mağazası sınırlı sayıda üretilen ürünlerin ya da unique tasarımların tüketiciye ulaşmasını sağlaması sebebiyle görülmeye değer bir mağaza. Farklı fiyat aralıklarında bir çok ürün var bunların yanında indirimli ürünler bölümü de mevcut. Kendinize hediye almak için bile uğrayabileceğiniz bir mekan…

Evet hediye almak için ideal bir yer. Çünkü üstelik aldığınız hediyeden belki de sadece bir tane üretilmiş oluyor.Hadi en fazla 50 adet olsun.Her yerde bulamayacağınız yaratıcılıkta takılar,dekoratif ürünler,çantalar ve daha neler neler.Aklınıza gelen gelmeyen bir çok ürün sizi bekliyor.

 

Adres:

Nejat Eczacıbaşı Binası,
Sadi Konuralp Caddesi No:5
Şişhane 34433 İstanbul

Telefon: 0212 334 08 30
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.