Random Article


Kumbaracı 50 Tiyatro

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 19 Şubat 2013 by admin

Adını adresinden alan, yeni dönem alternatif tiyatro örneklerinden olan Kumbaracı 50 Tiyatro, sahnesi olmayan oyunlara misafirlik ediyor. Her ay değişen programı, her gün farklı bir oyunla dopdolu. İn yer face akımının örneklerini bulabileceğiniz sahnede, duvarda bir çivin olsun sloganıyla hareket ediyorlar. 30 liraya sahip olabileceğin sezonluk öğrenci kartıyla hem tiyatroya bir katkıda bulunmuş hem de sezon boyu oyunları 10 liraya izleme imkanına sahip oluyorsunuz. Genç oyuncu ve personel sahibi olan tiyatroda, oyundan sonra karşısında bulunan alaylı kafede sohbet edebiliyor, her ay düzenlenen gece oyunlarına ve çalıştaylara katılabiliyorsunuz.

Bağımsız sanatçılar ve kendilerine ait bir yer açma, hayallerinin buluşması bir tiyatro çatısı Kumbaracı 50 Tiyatro. Bir oyun yüzünden belediyenin kapatılmasıyla gündeme gelmişti yakın zamanda. Bekleme salonundaki bir çivide sen çak duvarı güzel olmuş. Biraz karanlık ve küçük ama şirin diyebiliriz. Oyun salonu ise sahne ortada. Oturma yerleri 4 ayrı yönde sandalyeler var. Kumbaracı 50 Tiyatro küçük ama fonksiyonel olmuş.

Seyirci kapasitesi oyunun dekoruna göre değişkenlik gösterirken maksimum 75 kişi kapasitesine ulaşıyor. Sahneyle iç içe oyunun ortasında buluyorsunuz kendinizi, her şey hayatın kendisi kadar gerçeklik kazanıyor ve bir tokat gibi yüzünüze çarpılıyor. Hayatınızdan tiyatro ve kumbaracı 50 eksik olmasın!

Kumbaracı 50 Tiyatro

Adres: Kumbaracı Yokuşu No: 50 Tünel

Telefon: 0212 243 50 51
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.