Random Article


Sensation İstanbul da

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 27 Temmuz 2012 by admin

Dünyanın en büyük dans etkinliği unutulmayacak görsel şovuyla Türkiye’ye geliyor!

Dünyanın en farklı şovlarından biri nihayet İstanbulda. Sensation farklı tarzı ve görsel mucizeleri ile İstanbullular ile buluşuyor.

2000 yılında Hollanda’da doğan ve şu an 4 kıtada 23 ülkede yılda sadece 1 kez düzenlenen, “Dünyanın En İyi Etkinliği” ödülünü 4 yıl art arda kazanan Sensation uzun bir bekleyişin ardından One Colony organizasyonuyla 13 Ekim 2012 Cumartesi günü ilk kez Türkiye’de!

Herkesin şovun bir parçası olması için katılımcılarında alt ve üst kıyafetlerini beyaz giyme zorunluluğu aranan Sensation, çok amaçlı kullanılmak üzere yapımı Mart 2012’de tamamlanan ve günümüze ait son teknolojileri barındıran İstanbul Ataköy Atletizm Arena’da düzenlenecek.

Bu yıldan itibaren her yıl değişecek olan şovları ve konsepti ile İstanbul’u her yıl sadece bir geceliğine ziyaret edecek Sensation’ın Türkiye’deki ilk konsepti Wicked Wonderland!

Dünyanın en iyi DJ’lerinin müzikleriyle gecenin bir parçası olacağı ve sahne, ışık, lazer, pyro, akrobatik şovlar ile unutulmaz anların yaşanacağı Sensation İstanbul’u kaçırmayın!
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.