Random Article


Art Cafe Nişantaşı

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 16 Şubat 2013 by admin

Pastalar gerçekten ‘sanat eseri’ Art Cafe Nişantaşı… İşletmeci çok orjinal bir fikir ile her pastaya ayrı bir isim vermiş. Böylece ne istediğinizi her zaman kolaylıkla dile getirebiliyorsunuz! Hiçbir pastada ‘un ve yağ’ kullanılmıyor. Müşterilerine ev rahatlığı sunan Art Cafe’de, tartlar, tatlı-tuzlu kukiler, kişiye özel tasarlanan pastalar, çikolata ve meyvelerin buluştuğu tadına doyulmaz pötifurlar, un ve şeker kullanılmadan hazırlanan pinoliler, özel ev yapımı çikolatalar lezzet tutkunlarını bekliyor.

Önceden siparişle diyabetliler için de pastalar hazırlayan Art Cafe’deki pasta ve kurabiyelerin çok az unla veya unsuz yapıldığını biliyor muydunuz? Bazı pastalarda hiç un yokken, bazılarında ise şeker kullanılmıyor.

Art Cafe’nin müşterileri arasında Demet Kutluay, Tuğba Erbil, Nebahat Çehre, Azra Akın, Cansu Dere, Fulya Terim, Acun Ilıcalı, Özlem Yıldız, Bergüzar Korel gibi pek çok ünlü isim bulunuyor.

Leven ve Çiftehavuzlar’da şubesi bulunana 12 yıldır lezzet severlere hizmet veren Art Cafe, Levent ve Çiftehavuzlar’dan sonra şimdi de yeni şubesiyle Nişantaşı’nda

Valikonağı Cad. Şakayık Sok. Aylin Apt. No:75, Nişantaşı
Tel: 0212 343 03 53
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.