Random Article


Baykuş Cafe

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 13 Şubat 2013 by admin

Baykuş Cafe kesinlikle çok tatlı küçük ama çok samimi ortamı olan bir yer. Genelde sanat camiasını ve çok fazla turist görmeniz mümkündür. Müdavimleri arasında sanat dünyasının çok ünlü isimleri var: Şener Şen, Derya Alabora, Uğur Polat, Zafer Algöz, Taner Birsel, Ali Poyrazoğlu, Atıf Yılmaz, Deniz Türkali, Barış Pirhasan, Yavuz Özkan, Özkan Uğur ve daha birçok tanıdık… Burada herkes tanıdık; tiyatrodan, setlerden birbirine aşina. Hatta çoğu eski dost. Böyle olunca da sanatçılar, oturdukları yerden kalkıp birbirlerinin masasına gidiyor, sohbete oradan devam ediyorlar.

Cumartesi gecesi yabancı bir grup canlı müzik yapıyor. 10-15 kişilik grupla gidip Baykuş Cafe’yi kapatıp şahane bir şekilde eğlenebilirsiniz. Onun dışında karaoke yapmanız da mümkün. Genelde pop rock ve latin müzik, çok ağır olmamak kaydıyla da hiphop, tekno ve house müzik çalınıyor. Müşterilerin durumuna göre müzik tarzı değişebiliyor.

Gündüz de açık olmasına rağmen 16.00’dan sonra müşteriler yoğunlaşmaya başlıyor. Baykuş Cafe Hafta içi sakindir, barda oturması keyifli olur. Erken giderseniz mutfak açık olur ve yemekleri güzeldir. Cuma, cumartesi oldukça kalabalık oluyor.

Sanat camiasının ünlülerinin uğrak yerlerindendir Baykuş Cafe. Havalar güzelken dükkanın önündeki masalarda demlenmek iyi gelir insana. Yemekleri de çok güzeldir. Fiyatlar da makuldür. Tavsiye ediyoruz kesinlikle gitmelisiniz.

Adres: Bekar Sok. No: 22 Şehit Muhtar Mh.

Beyoğlu – İstanbul

Telefon: 0212 292 88 44

 

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.