Random Article


Valonia Chocolate Beşiktaş

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 13 Şubat 2013 by admin

Çikolatalı tatlı yapmak isteyen?

Ihlamurdere caddesinin ortasında, köşede ve çok da aristokrat görünümlü Restaurant-Pastane. Işıklandırma çok iddalı. Yemeklerden fesleğenli patates püresi ile servis edilen limonlu tavuk.. Salatalardan bademli tavuk salata ve vejeteryanlar için özel wraplar. Ama asıl sıcak çikolata ve fondü…

Valonia Chocolate İstanbul’ daki en iddalı 3 çikolatadan birini yapıyor. Sadece orada gidip yemek değil de evde yapmak istediğiniz çikolatalı tatlılar için de buradan kuvertür ya da draje alıp kremalı ganajlar, sufleler, browniler ve hatta çikolatalı pandispanyalar yapabilirsiniz. Tek problemi aşırı pahalı olması. Bunun dışında her türlü 10 numara çikolatacı. Pastacılara şiddetle tavsiye edilir….

Valonia Chocolate, Ihlamur tarafından gelirken Çarşı içine gelmeden solda kalıyor. 2 katlı olan bu mekanın alt katı çikolata satışı, üst katı ise oturabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş. Üst katında balkonu da bulunmakta. Sadece çikolata ve tatlı satışı yok. Valonia Chocolate da kahvaltı ve yemek seçenekleri de mevcut.

Eğer hediye olarak bir kutu çikolata almaya karar verdiyseniz, gideceğiniz yer Valonia Chocolate olmalı, birbirinden lezzetli çikolatalar, birbirinden güzel ambalajlarda satılıyor. Hangisi alacağınızı şaşırıyorsunuz. Hemen yanında el yapımı çikolataların olduğu bir küçük bölüm daha var. Burada çok özel yapılmış, şekilli ve çok lezzetli çikolatalar bulabilirsiniz.

 

Adres: Türkali Mah. Ihlamur Dere Cad. No:40/B

Beşiktaş – İstanbul

Telefon: 0212 259 18 50
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.