Random Article


Viktör Levi Şarap Evi

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 10 Şubat 2013 by admin

İstanbul’da şarap evlerinin azlığından şikayetçi olanlar için farklı bir şarap evi Viktor Levi.Yavaş yavaş şarap evleri sayısı artsa da, Viktör Levi Şarap Evi‘nin ambiyansından huzur bulacaksınız. Bahçesinde oturup şarap içmek yazın çok zevklidir, nezih mekandır. Rahatça saatler geçirebilirsiniz. Viktör Levi Şarap Evi tasarımı ve yarattığı duygu ile  çok güzel hisler uyandırıyor. Soğuk bir kış günü içeri girdiğinizde içinizi ısıtan bir havası var. Yemekleri ve şarabı başarılı. Yaz kış gidilebilecek, kadıköy’de şarap içilebilecek ender mekanlardan. Fiyatlarda içkinin pahalı olduğu ülkemiz ortalaması düzeyinde. Kendi şişelerini açtırmanız daha avantajlıdır. Yemek ve mezelerde yenilesidir.

Şarap-peynir ikilisini sevenler… Bir parça peynir, bir yudum şarap eşliğinde, sevdiklerinizle sohbet edip, saatlerinizi keyiflice geçirebileceğiniz Viktör Levi Şarap Evi oldukça sıcak bir mekan.

İstediğiniz birçok organizasyona ev sahipliğini çoktan üstlenmiş bu mekanda güzel bir akşam yemeği ve tadı damağınızda kalacak güzel şarapları aklınızda kalacaktır. Kendi üretimleri olan şarapların lezzetine doyamacaksınız ayrıca yemekleri de gerçek bir aşçının elinden çıkmadır. Kesinlikle önerilir.
59 nolu şarapı ve küp markalı vişne şarabını da mutlaka deneyiniz.

Adres: Cafer Ağa Mahallesi Moda Caddesi Damacı Sokak No:4 Kadıköy
(Reks Sinemasının arka sokağı)

Telefon: 0216 449 93 29

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.