Random Article


Cashmere In Love Bebek

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 18 Şubat 2013 by admin

Yüne alerjin var ve illa kaşmir kazak almak istiyorsun. Stiline uygun bir tasarım asla bulamıyorsun.

Panik yapmayın, biz bulduk. Cashmere In Love’ı daha önce duymamış olabilirsiniz ama bir kere denedikten sonra bağımlısı olacaksınız! Kaşmirin dokusu, rahatlığı, doğallığı ve tasarımındaki eşsiz detaylar seni büyüleyecek.
Cashmere In Love Bebek kış sezonunda; hardalın sıcaklığı, saks mavisinin kontrast etkisi, siyahın, lacivertin ve grinin tonları fark yaratıyor. Kadınlar için ipekli küçük Swarovski detaylı elbise ve hırkalar, el yapımı özel kaşmir iğnelerle bütünleniyor. Metal işlemeli serseri ruhlu yelekler ise sokak modasının öncüsü olacak. İncecik %100 kaşmir ve ipek kaşmir atkılar bu kışın vazgeçilmezleri… Yaklaşan soğuk günlerde seni sımsıcak saracak tasarımlar son günlerin en moda semtinde. Cashmere In Love artık Bebek’te!

Kaşmirin yumuşak, seçkin dokunuşundan vazgeçemeyenler için Cashmere In Love Bebek yepyeni bir heyecan oldu. Sıradan kaşmir tasarımlara yeni ve modern bir soluk getiren Cashmere In Love Bebek, hardal, gül kurusu, siyah, lacivert gibi kullanışlı renklerin kullanıldığı tasarımlarla genç-yaşlı her yaş grubuna hitap ediyor.

Adres: Kucuk Bebek Cad. Cinar Apt. No:16 D:7
Bebek – İstanbul

Telefon: (212) 263 94 74
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.