Random Article


Brass Restaurant

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 28 Ocak 2013 by admin

İstanbul sosyal yaşamı, şık ve sıcak bir ambiyansı farklı lezzetler ile birleştiren restaurant ve bar BRASS ile yeni bir renge kavuştu.

Dünyaca ünlü Fransız şef Frédéric Medigué’in Asya ve Fransız mutfaklarını harmanlayarak lüks bir sadelik çerçevesinde yarattığı seçkin menüsü ile Brass Restaurant; iddialı kokteyl seçenekleri ve zengin uluslararası şarap kavı ile, yepyeni bir buluşma noktası.

Taksim’de Martı İstanbul Hotel bünyesinde a31;ılan Brass Restaurant Fransa’nın farklı bölge mutfaklarını, Japonya’nın geleneksel lezzetlerini işleyen mutfağının yanı sıra, sıcak ve samimi ortam, rahat oturma grupları ve özel detaylarla bezenmiş şık dekorasyonu ile yemek ve dostluğa keyif katıyor. İsviçre ve Fransa’da yönettiği iki restoranını Michelin Yıldızı ile taçlandırmış olan ünlü şef Frédéric Médigue, Fransız lezzetleri ile beraber 6 yıllık Uzak Doğu kariyerinde elde ettiği birikimi de BRASS’ta lezzet severlere sunuyor.

Deniz ürünlerini sevenler için sundukları somon ve karidesi denemenizi tavsiye ederiz. Kendilerine has bir kokteyl olarak ifade ettikleri ‘Spice Bazaar’ kesinlikle tadılması gereken bir lezzet. Tarçının yoğunca hissedildiği çeşitli baharatlarla hazırlanmış bu kokteyl aynı zamanda çok da hafif. Üst düzey bir ilgi ve sıcaklık ile karşılayan çalışanları her türlü takdirin üzerinde. Böyle nezih bir yere aynı zamanda gayet makul bir fiyatla sahip olmak ise ayrı bir ayrıcalık. Mekanın dekorasyonu, ışıklandırması ve çalan müzikleri güzel. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Adres:

Abdülhak Hamit Cad. Martı İIstanbul Hotel Giriş Katı No:25/B

Taksim/ Beyoğlu
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.