Random Article


Eleos Meyhane Beyoğlu

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 20 Şubat 2013 by admin

Hidivyal Palas’ın eski kokusuyla 2.kata çıkıyorsunuz ve kapıdan içeri girdiğinizde çalan Yunan müziklerinin arasında mavi beyaz masa sandalyenize oturuyorsunuz. Harika bir manzara eşliğinde yemeklerinizi yiyorsunuz. Kumbaracı yokuşunun tam tepesine konumlanmış, muhteşem manzarasıyla Yeşilköy’deki şubenin atmosferinden biraz daha farklı Eleos Beyoğlu ama aynı lezzetteki mezeler ve yemeklerle inanılmaz güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Güzel bir gece geçirmek için, gökyüzünden yerinizi ayırtın. Teras kısmı çok güzel manzara sahip. Keza iç salond aynı şekilde. Istakaoz guvec, ahtapot ızgara, karides güvec, mükemmeldir. Çalışan garson arkadaşlar fazlasıyla ilgilidir. Mezeleri çeşitli ve lezzetlidir. Her gün azına kadar dolu bir yerdir. Mutlaka rezervasyon şarttır. Yemeğin sonunda meyve sepeti (nane likörlü), yer kaldıysa birde dondurmalı irmik ve volkanik vazgeçilmez lezzetlerdendir.

Eleos Meyhane Beyoğlu pazartesi gününden cuma ve cumartesi akşamı rezervasyonlarını doldurabilecek kadar popüler bir mekan oldu Eleos Meyhane Beyoğlu. Beyaz ve mavi’nin ağırlıklı kullanıldığı Eleos Meyhane Beyoğlu’nda açık teras bölümü yaz kış oturabilecek tarzda ancak içerisi de çok keyifli hem de müzik daha net duyulabiliyor. Hizmet çok iyi gerek şef garsonlar gerekse yardımcıları olası istekleri karşılamak için tetikte bekliyorlar. Meze çeşitliliği fazla, lezzeti ise çok başarılı.

Tek kelime ile olağanüstü bir mekan. Beyoğlu civarında içimize sinen bir şekilde balık yiyip, keyif yapacağımız bir mekan yoktu. Eleos Meyhane Beyoğlu’nun atmosferi büyüleyici, manzarası keyfimize keyif katıyor; mezeler, ara sıcaklar, balıklar, tatlılar her biri çok özel, tadıyla fark yaratıyor. Nezih bir ortamda Eleos Meyhane Beyoğlu’nun harika yemekleri tatmak ise fiyat olarak diğer mekanlara oranla gayet makul.

Eleos Meyhane Beyoğlu | Eleos Balık

Adres: İstiklal Caddesi No: 231 Hıdivyal Palas Kat: 2

Telefon: 0212 244 90 90
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.