Random Article


Miss Pizza – Cihangir

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 01 Ocak 2013 by admin

Kapıdan içeri adımınızı attığınız andan itibaren sımsıkı sarıp sarmalayan minik, şirin, sıcacık bir mekan… Bu kadar sıcak bir atmosferde bu kadar güzel pizzalar yemek için İstanbul’un her yerinden gelmeye değer.Üstelik fabrikasyon pizza yapan restoranlardan daha pahalı değil.

Miss Pizza’  ya giderken Cihangir’e dair özlemleri de gideriyorsunuz. Yemekler tabiki İtalya’da ki gibi değil ama burada İtalyan lezzetleri için fazlasıyla yeterli. Alışılagelmiş fabrikasyon pizzaların çok ötesinde bir pizza yapıyorlar. Testide servis edilen şaraplar ise pizza ile uyumlu tavsiye ederiz. Şarabın normal cam kadeh yerine testi tipi karaf ve bardaklarda verilmesi de çok değişik ve güzel bir hava katıyor. Çok samimi ve hoş bir ortamı var, fazla büyük olmayışı, kareli masa örtüleri tahta masaları bence hepsi bir bütün ve gerçekten sanki İtalya’da küçük bir pizzacıda yemek yiyor izlenimi veriyor.

Fabrikasyon pizzaların aksine farklı malzemelerle hazırlanan, hem lezzetli hem de sağlıklı pizzalar yemek için Cihangir’deki Miss Pizza’yı öneririz. Ayrıca pizzaların yapılışını izlemek keyif verici. Truffle yağı ile marine edilmiş kestane mantarı ve porchini mantarı, gorgonzola ve mozzarellayla hazırlanan Pizza Fungi en iyi pizzalarından.

Adres: Kılıçali Paşa Mah. Havyar Sokak. No: 7

Cihangir – Beyoğlu

Telefon: 02122513279

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.