Random Article


Set Balık Kireçburnu

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 20 Şubat 2013 by admin

Boğazın keyfini, müzik gürültüsü olmadan birbirinizin sesini duyarak rakı-balık ve meze eşliğinde yaşayabileceğiniz yer. Set Balık Kireçburnu kalabalık olarak gidişlerinizde size uygun fiyat sağlıyor. Bu sebeple tercih edilecek ilk yerdir. Mezeleri leziz ve lezzetli.

Bu mekanda müzik dinleyemezsiniz, konseptlerinde yoktur. Set Balık Kireçburnu kredi kartınız yoksa, para çekecek bir yer aramanız gerekebilir. Rezervasyonunuz yoksa beklemeniz gerekebilir çünkü tüm masaları haftaiçi- hafta sonu istisnasız doludur. Hepsi denizden çıkma nefis mezeleri, ara sıcakları, kemik üstü, patlıcanlı levreği, taze mevsim balıkları, meyve, tatlı, limitsiz içki, hepsi kişi başı 40 -45 TL dir. Cümbür cemaat gidilesi, doğumgünleri için kesinikle düşünülebilir, sohbet artı balık mekanıdır. Aile işletmesi olup, merhum Nüzhet İşeri tarafından kurulmuştur. Löp kalkan, çin, şiş köfte, kemik üstü levrek, soslu levrek, balık çorbası, kabak parfe favorimdir, özledikçe gideceğiniz, ödediğiniz rakamın fazlasını masada keyif olarak alabileceğiniz bağımlılık yaratan bir lokantadır.

Set Balık Kireçburnu balık sevmeyen bir insanı bile rahatlıkla baştan çıkaracak, içinde balık olduğunu tahmin bile edemeyeceğiniz (balık kokoreç, balık köftesi, tatlı ekşili soslu balık, balık krep vb.. gibi) lezzetlerin olduğu bir mekan. Çok az sayıda mekanda birinci sınıf balık ve servisi bu kadar uygun fiyatlara bulabilirsiniz. O nedenle rezervasyon yaptırmadan giderseniz özellikle yaz aylarında masa bulamama ihtimaliniz var. Pazar günleri öğleden sonraları en kalabalık zamanı.

İstanbul’un en kaliteli balık restoranlarından birtanesidir. Ne çok lüks ne de çok salaştır. Tam olması gerektiği gibi bir mekandır. Çok keyifli rakı muhabbeti yapabilirsiniz. Tek dezavantajı şehir içine biraz uzaktır. Arabayla gitmemek gerekir. Çünkü yoğun alkol tüketimi mevcuttur.

Set Balık Sarıyer Kireçburnu

Adres: Haydar Aliyev Cad. No:9

Kireçburnu – Sarıyer

Telefon: 0212 262 34 98

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.