Random Article


Virgina Angus Mercan

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 12 Şubat 2013 by admin

Öyle bir mekan düşünün ki herkes birbirinin tabağına bakıyor. “Acaba onlar ne yiyor”, “Ondan mı yeseydik”, “Şuna bak suna”, “O daha mı güzel acaba?”… gibisinden düşünce balonları havalarda uçusuyor.

Yeni Şehir Efsanesi; Yılların Mercan’ ında, uzun çarşının içerisinde bir dükkanVirgina Angus. Eski İstanbul’un bu bölgesi genelde esnaf lokantaları, kebaçıları pidecileriyle arada derede kalan o bölgede ticaret yapanların bildiği şehir efsaneleriyle doludur ama bu sefer bambaşka bir yere ev sahipliği yapıyor.

Üstelik bu sefer fısıltılar okadar yükseldi ki şehirde damağına düşkün bir çok kişi buranın yolunu tuttu. Küçük kendi halinde sade bir dekorasyona sahip dükkan, iddası yemeklerinde. Garsonları olaya hakim sizin istekleriniz dahilinde önerilerde bulunuyorlar üstelik oldukça kibarlar. Diğer semtlerdeki muadillerine nazaran hemde ekonomik. Virgina Angus Mercan’ın Hamburgerleri, sucuğu, fümesi, şelalesi hepsi çok lezzetli.

Şehrin bu gizli kalmış steak house dükkanı için söylenecek çok şey var, öte yandan da hiçbir söze gerek yok. Kusursuz etleri, özel soslu patatesleri, damak çatlatan burgerlerini tadıp kararınızı kendiniz verin.

Virgina Angus Mercan Adres: Uzunçarşı Cad. No:136
Eminönü/Mercan

Telefon: 02125283808
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.