Random Article

 
0
Posted 04 Şubat 2014 by admin in Genel
 
 

Fenerbahçe camiasının acı kaybı


Türk atletizmin duayeni, Fenerbahçe’nin eski yöneticisi ve divan kurulu üyesi Eşref Aydın, 91 yaşında hayata gözlerini yumdu.

kaybettik.Sporculuğunun ardından Kulübümüzde Atletizm Şubesi Kaptanlığı, Futbol Takımı Kondisyonerliği, Yönetim Kurulu Üyeliği, Amatör Şubeler Direktörlüğü, Genel Sekreterlik, Asbaşkanlık, İkinci Başkanlık ve Başkan Vekilliği gibi görevleri üstlenerek Fenerbahçe’ye hizmetlerine devam eden Eşref Aydın‘a, Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve camiamıza başsağlığı dileriz” denildi.Başkan Aziz Yıldırım‘ın ise, “Başımız sağolsun” başlığıyla yayınlanan mesajı ise şöyle;”Kulübümüz bünyesinde, sporculuk döneminde kazandığı üstün başarı ve rekorlar ile Fenerbahçemiz ve ülke tarihine mal olan,Sporu bıraktıktan sonra ise Fenerbahçe renkleri altında aldığı çeşitli görevler ile camiamıza uzun yıllar hizmet eden Eşref Aydın’a, Allah’tan rahmet; ailesi ve camiamıza başsağlığı dilerim.
Mekanın cennet olsun Eşref Aydın…”
Eşref Aydın için yarın Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde bir tören düzenlenecek.
Eşref Aydın için tesislerdeki sporcu anıtı önünde düzenlenecek tören saat 11.00’de başlayacak. Eşref Aydın, Fenerbahçe Camii’nde öğle namazını (12.25) takiben kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.