Random Article


Cahide Harikalar Diyarı Harbiye

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 13 Şubat 2013 by admin

Her türlü toplu, özel gün eğlencesi için tek adres Cahide Harikalar Diyarı…

Bekarlığa Veda, şirket eğlencesi, yılbaşı, doğum günü kutlaması… 4-6 ya da daha fazla kişi olacaksanız ve kurtlarınızı “deli gibi” dökmek istiyorsanız mutlaka bir Çapa Marka mekanına ve tercihen Cahide’ye gitmelisiniz.

Her Türk’ün kanını kaynatacak, kıpır kıpır ortam, müzik ve şovlar, bu ekibin uzmanlık alanı. Kendini yıllardır farklı konseptler ile yenileyen Cahide’nin son versiyonu olan 3D’nin de gizemi, mekanın ortasında ara ara yükselen 3 boyutlu platform sahnesi var. Çok yakında yazlık bahçesinin açılmasıyla ise Cahide Harikalar Diyarı’yla tanışacaksınız; aklınızda bulunsun.

Salı geceleri sahne alan ve bundan sonra bazı Cuma günleri de izleyebileceğiniz Hayriye/Aydın (Kuşum Aydın’ı iki rolde göreceksiniz. Tecrübeli Cahide Harikalar Diyarı Harbiye ekibiyle mükemmel kaynaşmış. Garsonlar da şovun parçası. Çalışanlar genel olarak çok sıcak ve ilgili. Çapa mekanlarındaki orta doğu/Türk mutfağı sentezi de gayet başarılı. Bir yandan eğlenirken bir yandan keyifle yemek yiyorsunuz.. Mezeler çok leziz. Yemek boyunca çeşit çeşit şovlar sergileniyor. Meşhur Cirque de Soleil’in “devre arası”nı ülkemizde Cahide’de çalışarak değerlendiren akrobat bir yanda, Cahide’nin klasikleşmiş drag queenleri diğer yanda… Bir gün gelin adayı ve bekarlığa veda ekibi, başlarındaki duvaklarla tozuttukça siz de keyiflenebilirsiniz.

Cahide’nin sınırsız içkili fiks menü ile çalıştığını ve özellikle sahneye yakın iyi bir masa için rezervasyonun şart olduğunu belirtelim; sonra hayal kırıklığına uğramayın!

Adres: Kadırgalar cad.Maçka Demokrasi Parkı Maçka

Telefon: 02122196530
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.