Random Article


Cuba Bar Beyoğlu

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 19 Şubat 2013 by admin

Hayal Kahvesi’nin göz bebeği işletmelerinden CUBA BAR; Beyoğlu Asmalımescit’te Küba konseptiyle mutlu ve güler yüzlü insanları 1 yıldır ağırlamaya devam ediyor.

Eğer Cuba’ ya seyahat etmediyseniz size kısa süreliğine Cuba’ yı yaşatan hoş sıcak bir mekan. Gerek müzikleri gerek içkileri gerekse gündüz vakti yiyebileceğiniz yöresel yemekleri ile Asmalı da Latin havasını solumanız için müthiş bir mekan.Yaş ortalaması genelde yüksek. Cuba Bar Beyoğlu özellikle canlı müzik konusunda çok başarılı tabii latin ezgilerinden hoşlanıyorsanız. Kıpır kıpır müziklerinizi dinlerken içkinizi içebilir ya da leziz yemeklerinden yiyebilirsiniz. Asmalı’nın görülmesi gereken mekanlarından birisi. Ayrıca Dünya mutfaklarını denemeye meraklıysanız, kesinlikle Cuba Bar Beyoğluna gidip yemeklerini denemeniz ve bir elde naneli mojito ile Cuba müziğinin neşeli ritimlerine eşlik edebilirsiniz.

Cuba Bar Beyoğlu’nun dekoru, eşsiz müzikleri ile sizi İstanbul’dan alıp Cuba’ya götürüyor. %100 Cuba’lı olmasa da en azından şarkıcının Cubalı olduğu bir grup canlı müzik yapıyor ve gayet iyi. Deniz mahsüllerinden hoşlanan ve artık yeni bir yer keşfetmek isteyenlere önerebileceğimiz yerlerden biri Cuba Bar. Dans etmeyi bilmiyorum ben deyip gitmemezlik etmeyin sakın!! Muhakkak size yardım eli uzatacak dostlar bulunur orada. Kendinizi müziğe bırakın yeter.. Tıklım tıklım olduğunda bile kendinize muhakkak yer bulabileceğiniz, kendinizi Küba’daymış gibi hissedebileceğiniz tek adres diyebilirim. Not: Mojito sunu denemelisiz.

Canlı Cuba müziği deyince akla ilk gelen yerlerden bir tanesidir Cuba Bar Beyoğlu, çıkan Cuba’ lı grup müziğini o kadar iyi yorumluyor ki kendinizi adeta Cuba’ da sanıyorsunuz. Küçük, şirin bir mekan, özellikle danslarıyla konukları çok güzel eğlendiriyorlar. Hafta sonu tıklım tıklım oluyor ama nasıl oluyorsa kendinize mutlaka ufak da olsa bir yer bulabiliyorsunuz.

Adres: Asmalımescit Mah. Ensiz sok. No: 11/1A
Tünel

Telefon: 0212 245 78 70 – 0212 245 78 71
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.