Random Article


Mihrimah Sultan Tünel

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 17 Şubat 2013 by admin

Beyoğlun’ da gerçek nargile keyfi için, geçmişin izlerini dekoruna ve en önemlisi adına yansıtan mekan Mihrimah Sultan Tünel…

Bahçesinden dolayı belki yazın gidilebilecek bir mekan diye düşünebilirsiniz ancak kışın Mihrimah sultan Tünel mekanı ayrı bir sıcak. Organik ürünleriyle, doğal çaylarıyla Tünel’ in vazgeçilmezleri arasında. Kumbaracı yokuşundan inerken hemen sağda kalıyor Mihrimah Sultan Tünel. Her ne kadar alışsak da Beyoğlu’nun kalabalığına arada sessizliğe, dinginliğe kaçış da güzel oluyor. Mihrimah Sultan Tünel buna imkan sağlıyor. Mekanın hem bahçesi hem de kapalı kısmı çok hoş. Dekorasyon otantik, mistik. Pek çok kedi var bahçesinde. Menüsünü incelediğinizde ne ararsanız var. Canın ne isterse; yemeğinden tatlısına çayından limonatasına. Farklı zevklere sahip insanlar beraber dolaştıklarında yaşanan bir sıkıntı da ortadan kalkmış oluyor böylece. Kafa dinlemek için gidilecek nezih ve güzel bir mekan limonatası ise bir harika. Özellikle öğlenleri daha sessiz ve sakin oluyor. Mekanda nargile de mevcut, sevenlerine duyurulur. Nargile içmeyi sevip de sıradan kahve ortamlarından kurtulmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Mihrimah Sultan’ın en önemli özelliği tamamen zamansız bir mekan olması, yani cumartesi günü akşam da gidebilirsiniz, hafta içi sabah da.

Mekanın konsepti arkadaş toplantıları için ideal bir birleşim sunuyor: Sağlıklı içecekler, bitki çayları arayanlardan, nargile severlere, ağız tadıyla bir yemek yiyeyim diyenlerden, aman azıcık birşeyler atıştırayım yanında biramı yudumlayayım diyenlere kadar herkesi nasıl memnun edeceğini bilen bir mekan. Kesinlikle takdir edilesi.
Siz onları arayana kadar sizi rahatsız etmeyen garsonları ise başka bir avantajları… Fiyat performansı da nahoş süprizleri sevmeyenler için ideal

Beyoğlu’nda farklı mekan arayanlara hiç kuşkusuz öneriyoruz. Daha içeriye girişten itibaren sizi büyüleyen bir yapısı var. Kapalı mekanı ayrı bahçesi ayrı güzel. Hem hava almak hem de enfes tatlarından denemek isterseniz burası tam size göre.

Adres: Kumbaracı Yokuşu No: 77  Tünel – Beyoğlu

Telefon: 0212 293 66 27

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.