Random Article


Nardis Jazz Club

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 13 Şubat 2013 by admin

Galata Kulesi’ne İstiklal tarafından geldiğinizde kulenin arkasına dolanıp sağa döndüğünüde hemen aşağıda yer alan küçük bir Jazz Club Nardis Jazz Club. 2002 Kasım’ında açılan ve Türkiye’de Jazz dinlenebilecek nadir yerlerden biri olan mekanı Önder-Zuhal Focan çifti işletiyor. Türkiye’nin en önemli Jazz gitaristlerinden biri olan makine mühendisi Önder Focan ile radyolarda ve dergilerde yer alan eşi Zuhal Hocan her ay Nardis Jazz Club ta yerli ve yabancı Mainstrem Jazz, Fusion Jazz gibi değişik tarzlarda çalan birçok ünlü Jazz’cıyı ağırlıyorlar. Küçük olmasına rağmen geniş tavanı ve harika akustiğiyle burada Jazz’ın büyüsüne kapılmamak çok zor.

Caz müziğini seviyorsanız bu mekana bayılacağınız garanti ediyoruz. Öncelikle giriş ücreti uçuk değil. Öğrenciye indirim bile var. Hizmet kaliteleri de güzel. Canlı etkinlikleri süper oluyor. Yerli yabancı çok çeşitli sanatçıları dinleme imkanınız var. Masanızda oturup etkinliği dinlerken kimse size ne alırdınız gibisinden sorularla zorla sipariş verdirmeye çalışmıyor. Menü fiyatları biraz pahalı olabilir ama bu tarz yerler için normal. Ayrıca İstanbul’ daki benzer mekanlara kıyasla ekonomiktir.

Sadece İstanbul’da değil herhangi bir Avrupa şehrinde de gitseniz tekrar o şehre gitmenize neden olabilecek bir yerdirNardis Jazz Club. Eğer jazz seviyorsanız tabii.
Yeni gruplar, çok sevilenler, şahane vokaller, her türlü sizi mutlu edebilecek küçük ama büyük bir işletmedir Nardis Jazz Club. Eğer iyi bir takipçiyseniz internet üzerinden aylık takvimlerini kontrol edebilir önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gayet keyifle konseri bitirdiğinizde Galata ya çıkmak, Cenevizle karşılaşmak biraz yürümek size olağanüstü hisler tattıracaktır. Bağımlısı olmak doğal olarak başınıza gelir.

Adres: Kuledibi Sokak No: 14 Galata – Beyoğlu

Telefon: 02122446327

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.