Random Article


Sensus Şarap & Kahve

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 21 Şubat 2013 by admin

Tarihin gölgesindeki Kuledibi’nde şarap tutkunlarına hizmet veriyor Galata Sensus Şarap evi ve Peynir Butiği. 400’den fazla şarap çeşidi, sakin ve huzurlu bir atmosfer, harika bir dekorasyon, onlarca çeşit leziz peynir ile rüya gibi bir akşam geçirebilirsiniz Sensus’ta.

Ambiansı muhteşem bir yer.Dekor olağanüstü.İçinde kendinizi kaybediyorsunuz.Sürekli gitmek istiyorsunuz.Şaraplar hem çok çeşitli hem hepsi birbirinden lezzetli.Yanlarında verilen atıştırmalıklar için bile gidilebilir.Ortam eviniz gibi bir ortam çalışanlar sıcak ve samimi. Ayrıca isteğe bağlı olarak şarap tadım dersi de alabiliyorsunuz.

Sensus Şarap evi & Kahve Galata Kulesi’ nin hemen karşısında yer alan Anemon Otel’ in içinde, hemen yanıbaşında..Kapıdan girdikten sonra bir sürü şarabın olduğu bir mahsene iniyorsunuz. Dörtbir yanda birbirinden lezzetli , çeşitli şaraplara bakmaktan başınız dönse de oturacak bir yer bulduktan sonra kendınıze gelıp,sipariş verebilirsiniz. Personel saygılı , siparişleri almada bıraz zayıf kalsalar da hoş görebiliyorsunuz. Sensus Şarap & Kahve mistik havası içinde şaraplarınızı içerken, menudeki lezzetli apreatifleri tadabilirsiniz. Peynirleri lezzetli , porsiyonları gayet doyurucu. Fiyatları ise gerçekten cok makul.

Sadece yerli ürünleri hem satan, hem de masanızda içmenize olanak sağlayan bir yer. Yerli şarap çeşitlerini burada gördüğünüzde, bu kadar çok ve bilmediğiniz çeşit olduğunu görünce, çok şaşıracaksınız.

Sensus Şarap & Kahve

Adres: Galata Kuledibi, Anemon Otelin Altı

Telefon: 0212 245 56 57

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.