Random Article


Taraça Cafe Beşiktaş

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 22 Şubat 2013 by admin

Burası şehrin göbeğinde tam bir kaçış noktası. Beşiktaş’ın tam ortasında olmasına rağmen dış dünyayı tamamen unutabiliyorsunuz. Ahşap masa ve sandalyeler, tavandan asılan kurutulmuş portakal/limon/greyfurt dilimleri, tavandaki renkli dekorlar… Beyazın hakim olduğu balkon sizi olduğunuz yerden alıp götürüyor. Beşiktaşlı olanlar bilir. Sinan Paşa iş merkezinin üst katı dvd’ci dükkanlarıyla dolu karanlık ve bir an önce işimi bitireyim de gideyim dedirten bir yerdir. Taraça Cafe Beşiktaş’ın önünden geçerken de o mekanın güzelliğini farketmeyebilirsiniz. Ama içeri girdiğinizde sıcak ve samimi dekorasyonun da etkisiyle apayrı bir dünyaya giriyorsunuz.

Cafe Taraça Beşiktaş’ın kalabalığından sıyrılıp hoş vakit geçirebileceğiniz bir adres. Mekan özenle dekore edilmiş, çevredeki salaş yerlerden farklı. Taraça Cafe Beşiktaş konseptinde olmasına karşın kolaya kaçmamışlar, her damak zevkine hitap eden bir yemek menüsü sunuyorlar. Çok ferah olan terasına, bir kahve keyfi yapmak için bile gidilebilir. Sinan Paşa Cami’ye hakim manzarası ve Beşiktaş’ın tam ortasında yer alan, pasajın ikinci katında ulaşabileceğiniz sevimli mekan. Cafe’ye göre menü oldukça zengin. Taraça Cafe Beşiktaş’ın garsonları, sahipleri çok ilgili ve gerçekten güler yüzlü. Kendi yazlık terasınızda gibi muhabbet edebileceğiniz, ulaşımı kolay mekan. Beşiktaş alışverişlerinden sonra dinlenmek için ya da akşam buluşmaları öncesi seçilebilecek merkezi bir noktada.

Modern olmaktan uzak; ancak bir o kadar da uğrak ve karanlık bir mekan olan Sinanpaşa İş Merkezi’nin kuytu bir köşesine sıkışmış gibi duran Cafe Taraça  Beşiktaş samimi ve sevimli dekorasyonu, ilgili personeli, hızlı hizmeti ve keyifli tatlarıyla denenmeye değer.

Adres: Sinanpaşa Pasajı Kat: 2-213

Beşiktaş – İstanbul

Telefon: 0212 227 80 88
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.