Random Article


2014’te büyük bayan çanta modelleri modası öne çıkıyor

 
 
Overview
 

UCUZ:
 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 02 Şubat 2014 by admin

Bayanların en önemli aksesuarları arasında bulunan bayan çanta modelleri 2014 sezonunda da markaların kendilerine has tasarımlarıyla butiklerde yerini alıyor. O kadar fazla koleksiyon var ki, hangilerini sizlere sunsak karar veremiyoruz. İlk etapta karar verdiğimiz tasarımların gece çantası modelleri olduğuna karar verdik. Diğer koleksiyonların da büyük çanta modelleri üzerine oluşturulduğunu düşündük. Çünkü en fazla tercih edilen modellerden biri gece çantası modelleri diğer modellerse günlük giyimde sıkça aranan büyük çanta tasarımları olmuştur. Biraz kolları sıvayıp belirli markaların koleksiyonlarında kendimize uygun bir çanta modeli bulabilecek miyiz bunun üzerine durduk. 2014 büyük çanta modellerini ve bunun yanında fiyatları da incelemedik değil.

Baktığımız ilk yer ünlü ayakkabı markaları oldu. Tabi ki ünlü çanta markalarının 2014 büyük çanta tasarımlarını incelememiz gerekiyordu. Fakat yakın olduğumuz bu markaların tasarımlarına göz attık. Kemal Tanca, Derimod gibi ünlü ayakkabı markalarının hazırladıkları bu tasarımlar, görülmeye değer denilebilir. Daha sonrasında ünlü olan Louis Vuitton gibi markaların tasarımlarını inceledik. Büyük çanta modelleri seçimimizde bu markaları inceledikten sonrasında markayı kriter olarak görmeyip, modellere yoğunlaştık. Yeni sezon büyük çanta modelleri arasından yapmış olduğumuz seçimlerde belirli renk, model seçimine göre oldu. Bu tasarımlar yoğun olarak günlük giyimde sıkça seçilen tasarımlardan. Bu nedenle günlük giyimde ideal olabilecek her tasarımı bu şekilde seçmiş olduk. Büyük çantalar için doğru kararı vermekte son derece önemlidir.

Büyük bayan çanta modelleri için söylenecek çok söz bulamıyorum. Ben alışveriş sitelerine de bu modelleri inceleyebilmek için göz atıyorum. Trendyol, Markafoni, Modagram gibi birçok ünlü alışveriş sitesinde yeni sezonda iddialı olan koleksiyonları bulabilirsiniz. Her geçen gün kendi modanızı oluşturabileceğiniz bu koleksiyonlarda en şık büyük çanta modelini seçmeye çalışın. Bunun için çok fazla detaya takılmayıp, kendi modanız için ideal olabilecek tasarımları incelemelisiniz.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.