Random Article


Mandalinarossa Vintage

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 19 Şubat 2013 by admin

Mandalinarossa Vintage yani kırmızı mandalina. Yaratıcısı kızıl ve kıvırcık saçlı, mandalina lakaplı Nazlı Çetiner. Çok genç ve çok yaratıcı. Henüz yolun çok başında olmasına rağmen emin adımlarla ilerliyor. Nazlı Çetiner özellikle çocuklar için keyifli tasarımlar yapıyor. Tabii kendini genç hissedenleri de unutmuyor. Daha çok günlük kıyafetler tasarlıyor. Mandalinarossa Vintage etek, elbise, triko kısaca ne istersen var.

Tasarımları da kendi gibi sempatik, eğlenceli ve esprili. Canlı renkleri tercih ediyor, en çok kırmızı, sarı, turuncu ve pembe kullanmayı seviyor. Hatta bazen hepsini bir arada kullanıyor. Vaktini arkadaşlarının çocuklarına ne hediye alacağını düşünerek geçirmek yerine Mandalinarossa Vintage’ in koleksiyonundan onlara özel bir seçim yapmaya ne dersiniz…

Nazlı’nın el yapımı çocuk koleksiyonuna ağırlıklı olarak kırmızı, turuncu ve pembe renkler hakim. Etekler, elbiseler, trikolar… Hepsi eşsiz, hepsi son derece neşeli ve yaramaz. Çocuğunuz ya da hediye alacağınız çocuklar için bir kenara not etmenizi tavsiye ederiz.

Mandalinarossa Vintage Bağdat Caddesi Adres:

No:320/7  İdil apt. Bağdat Caddesi
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.