Random Article


Second Chance

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 18 Şubat 2013 by admin

Biri organizatör biri model / oyuncu iki arkadaşın bir araya gelip kurduğu Second Chance bir vintage mağazası. Gardırobunuzdan ayıkladığınız kıyafetlerinizi Second Chance’ götürüyorsunuz, sergilenebilecek olanlar belirli bir fiyata satılıyor diğerleri ise ANAÇEV’e (Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı) bağışlanıyor. Satılan giysilerden sağlanan karın bir kısmı da aynı vakfa gidiyor. Günlük kıyafetlerin yanı sıra özel markaların tasarımlarını ve birbirinden özel el emeği göz nuru kıyafetleri de bulabileceğiniz Second Chance’te parçalar 5 TL-700 TL arasında değişiyor. Bazı giysiler ise o kadar özel ki sadece kiralayabiliyorsunuz.

Bir dolu elbise, eski gözlük, şapka bulabileceğiniz mekan. Eğer vintage merakınız varsa uğramanız gereken bir mekan. Çok güzel ve hatta hiç kullanılmamış parçalar bulabilirsiniz. 1970’lerden kalma elbiseleri alıp üzerinde ufak oynamalarla harika yepyeni elbiseler yaratmanız olası, böylece kendine özgü ve çok farklı görünebilirsiniz.

Second chance’in ikinci el ürünleri çok iyi durumda. Hiç öyle yırtık pırtık paçavra gibi değil. Gelinlikten, gece elbisesine şapkalara kadar birçok çeşit bulunmakta.

Adres: Bereketzade Mah. Camekan Sok. No: 1 Galata  Beyoğlu

Telefon: 0212 2526836
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.