Random Article


Misina Fenerbahçe

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 20 Şubat 2013 by admin

Misina Fenerbahçe de ziyafet meze dolabının önünde başlar. En üstte yemyeşil Ege otları. Buradan karışık bir tabak. Sonra soğuk mezeler, fava, patlıcan, bombay pilaki, haydari mesela. Ara sıcaklardan ilk tercih ahtapot bacağı. Yumuşacık ve yanında sosuyla geliyor, isteyen döksün. Ara sıcakları çoğaltıp balığı atlayabilirsiniz ya da güzel bir roka salatası yanında taze bir balık.

“Deniz manzarası olmadan balık mı yenirmiş?” Evet deniz olmadan, Boğaz olmadan bir balıkçı da olabiliyor… Misina Fenerbahçe’nin sahipleri Suat ve Esat çok cana yakın, diğer çalışanlar çok içten, yemeklere gelince tek kelime ile kusursuz ve mükemmel… Her gittiğinizde yeni tatlarla karşılaşabilirsiniz. Balık çeşitleri bir yana, mutlaka kendilerine özgü deniz mahsullerini tatmanızı tavsiye ederiz.

Gözlerden uzak ve gösterişsiz görünen bir mekan Misina Fenerbahçe. Bu özelliğiyle, sakin bir gece geçirmek isteyen popüler yüzlerin arka bahçesi. Servis çok hızlı, adeta başınızda bekleniyor ve eksilenler hemen tamamlanıyor. Meze çeşitliliği müthiş. Fiyatlar normalin üzeri, ancak aldığınız hizmete göre pişman olmuyorsunuz. Anadolu yakasında değerli bir mekan Misina Fenerbahçe.

Misina Balık Fenerbahçe

Adres: Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. No:36/1

Dalyan – Fenerbahçe

Telefon: 0216 550 02 58
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.