Random Article


The Upper Crust Pizzeria – Bebek

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 13 Şubat 2013 by admin

Boston ve çevresinin bol ödüllü gurme pizza zinciri The Upper Crust Pizzeria, Nisan 2009′dan bu yana İstanbullu pizza severlere sağlıklı gurme pizzanın lezzeti ile buluşturuyor.

Ambians: Bebek manzaralı uzun ince bir mekan. Servis Hızı: Pizzalar yeterince hızlı bir sürede masanızda. Yemek Sunumu: Pizzaların inceliği, boyutu ve görüntüsü muhteşem. Yemek Lezzeti: İstanbul’da en lezzetli pizza yapan iki pizzacıdan biri. Pollogo Pesto, otur iki tane 45’lik ye, çok başarılı. Fiyat: XL pizza iki kişiyi doyurabildiği için fiyatı makul. Ortalama kişi başı 20-30TL. Kalite ve Lezzet’ e böyle bir özet yeterli gibi ama gidip bir de kendi gözlerinizle görmelisiniz.

The Upper Crust Pizzeria – Bebek İstanbul’un en iyi pizza yapan mekanlarından. Hamur değil pizza yediğinizi hissedeceğiniz bir mekan. Bebek şubesinde dinleyeceğiniz müziği bile kendiniz seçebileceğiniz bir ekran yerleştirilmiş. Oldukça hızlı serviz yapılıyor. Fiyatları ise pahalı değil. Kararsız müşteriler içinse bir pizzayı iki farklı çeşitte tadabilmenize fırsat tanıyor. Kesinlikle denenmeli.

Adres: Küçük Bebek Cd. No:6

Bebek – İstanbul

Telefon: 212 265 02 66
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.