Random Article

 
0
Posted 02 Nisan 2015 by admin in Haber
 
 

Elektrik Kesintisinin Olacağı Bölgeler! Yeniden Gidiyor

5225
5225

İstanbul’da bugün yeniden elektrik kesintisi olacak. Ne kadar süreceği belli olmayan elektrik kesintisinin nedeni ve nerelerde kesileceği haberimizin devamında.

Gecenlerde yaşanan elektrik kesintisi resmen kaosa dönüşmüştü. Şimdi ise İstanbul’da kesilecek elektriklerin ne zaman geleceği sorusunu sizler için cevapladık.

Çekmeköy, Kadıköy, Pendik ve Sultanbeyli’nin bazı mahallelerine 4 Nisan’da elektrik verilemeyecek.
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’nden yapılan açıklamaya göre 4 Nisan Cumartesi günü Çekmeköy, Kadıköy, Pendik ve Sultanbeyli’nin bazı mahallelerine 4 Nisan’da elektrik verilemeyecek.

Açıklamaya göre elektrik alamayacak yerler şöyle: “Çekmeköy’de 09.00-15.00 saatleri arasında, Soğukpınar Mahallesi, Barbaros, Serçe, Kartal, Bülbül ve Güvercin sokakları.

Kadıköy’de 10.00-13.00 saatleri arasında, Caferağa Mahallesi, Cem, Hülya, Bademaltı, Şair Nefi sokaklarına. Pendik’te 09.00-17.00 saatleri arasında, Güllü Bağlar Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Sokak.Sultanbeyli’de 09.00-12.00 saatleri arasında, Mimar Sinan Mahallesi, Gülben, Selim, Işıklar, Fevzi Çakmak, Rasathane, Ramazan , Utku, Gülbağı, Kılıçaslan , Hazan, Yeliz, Baraj Yolu, Karadeniz, Yatsı, Sahur, Mimar Sinan, Mazlum, Derinkuyu, Birlik, Basra, Azim, Hıdır, Özgürlük, Zabit ve Çekirdek sokakları, 09.00-16.00 saatleri arasında, Hamidiye Mahallesi, Bakan , Keşmir ve Dikmen sokakları”
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.