Random Article

 
0
Posted 31 Temmuz 2017 by admin in Davetiye
 
 

Gelin Damatlı Davetiye Modelleri

gelin damatlı davetiye
gelin damatlı davetiye

Davetiye, genellikle evlilik ile bağdaştırılan bir üründür. Çiftlerin nikahlarına davetli çağırmak için aracı olarak kullandığı son derece çeşitlidir. Tema evlilik olduğundan düğün davetiyelerinin birçoğu düğün temalı olarak yapılmaktadır. Bu tarz davetiyelerin en öne çıkan özelliği gelin ve damat figürlü olmalarıdır. Gelin ve damat figürlü davetiyelerin bu denli beğenilmesinin başlıca sebebi günün anlam ve önemine uygun oluşudur. Gelin ve damat figürü denince akla tek bir davetiye modeli gelmemektedir. Davetiye modelleri oldukça çeşitlidir ve bu durum gelin damat temalı davetiyelerde de geçerli olmuştur. En çok tercih edilen gelin ve damat figürlü davetiye modelleri aşağıdaki gibidir.

Gelin damat karikatürlü davetiyeler

Karikatürlü davetiye modelleri davetiye seçimi sırasında hemen her çiftin karşısına çıkmaktadır. Son derece ilginç ve farklı olan bu davetiye modeli en popüler gelin damat davetiyeleri arasına girmektedir. Karikatür, çizimlerin daha eğlenceli ve komik hale getirilmiş halidir. Bu sebeple davetiyelerin üzerinde yer alan gelin ve damat figürleri son derece eğlenceli olup, davetlilerin ilgisini çekmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.

Gelinlik ve damatlık biçiminde olan davetiyeler

Bu davetiye modeli karikatürlü olan davetiyelerden çok daha ilginçtir. Bunun sebebi davetiye kalıbının tamamen damatlık ya da gelinlik şeklinde olmasıdır. Evlilik arifesinde olan çiftler tarafından çok beğenilen bu davetiye modeli, davetlilerinde ilgisini çekecektir. Özel kesim davetiye olarak geçen bu modelde gelinlik veya damatlık kalıbının üzerine davetli yazısı ve düğün mekanın yeri yazılmaktadır. Bu şekilde hazırlanan bu davetiye modeli klasik zarflara konacak ve davetlilere gönderilecektir.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.