Random Article

 
0
Posted 08 Ağustos 2017 by admin in Davetiye
 
 

Mezuniyete Davet

mezuniyet töreni davetiye
mezuniyet töreni davetiye

Mezuniyet töreni davetiye örnekleri genellikle sade görünümlü kısa ve öz yazılı davet kartlarıdır. Bu davet kartlarının kişiler için anne babalar için önemi büyüktür çünkü çocukları mezun olmaktadır ve bunun kutlanacağı kutlamaya davet edildiklerini gösteren bir davet kartıdır. Bu her anne baba için bir gurur tablosudur, kişiler her zaman aynı yerden mezun olamadıkları veya buna şansları olmadıkları için ve tek bir gün tek bir gece olarak yaşanacağı için bu her zaman en önemli kutlamalardan biri olmuştur.

Mezun Oluyoruz

Mezun olduğuna dair diplomanın verildiği teker teker tüm mezun olan  öğrencinin sahneye çıktığı bu kutlama anne babalarla ve kalabalıkla daha bir gurur verici geçmekte ve kişi kendini daha mutlu hissedebilmektedir. Bu kutlamalara katılmaları için anne babalara bir davet kartı gönderilir. Bu davet kartı genellikle renkli olmaktadır, mezun olunan sınıfa ve döneme göre davet kartına yazılan metinler değişmektedir örneğin anaokulundan mezun olan bir çocukla liseden mezun olan bir çocuğun davet kartına aynı metinler yazılamaz. Yazılması abes ve komik olur.

Bu davet kartlarına yazılan metinlerden birkaçı şudur; kep atma töreni, hazır mıyız, gururluyuz, mezun oluyoruz. Buna benzer mutlu ve gurur verici ifadeler bu davet kartlarının üzerlerinde yer almaktadır.  Davet kartları özel olarak tasarlanabilmektedir bunu yapan internette birçok site bulunmaktadır ancak davet kartı hazırlamakla uğraşan kişiler de özel tasarımla ilgilenebilmektedirler ancak bunun fiyatı diğer davet kartlarına göre daha pahalı olmaktadır.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.