Random Article


Hotel Armada

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 17 Şubat 2013 by admin

Bazı yerler vardır size İstanbul’da olduğunuzu hissettiren, İstanbul’a olan aşkınızı kabartan. Armada bu yerlerden biri. Karaköy veya Eminönü civarındaki herhangi bir yerden çok daha güzel manzaraya sahip Armada Otel. Muhakkak mekanı ziyaret etmelisiniz. Ahır kapının emsalsiz silüeti ve boğazın eşsiz manzarası.

Armada Otel ismine ve mekanına yakışır bir brunch keyfi sunuyor herkese. Açık büfesinin sınırsız denebilecek şekilde olması, bulunduğu konumun İstanbul manzarası, çalşanlarının kibarlığı, hepsi bir araya geldiğinde yenilmez bir Armada olduğunu kanıtlıyor…Brunch keyfine önem verenlerin kesinlikle ve kesinlikle Armada Otel’e uğramaları gerekiyor… Her masada semaver ve isteğe göre gelen yumurta servisleri, peynir çeşitleri, reçel çeşitleri, kuru meyve çeşitleri, her biri birbirinden lezzetli ve kaliteli.

Salatalar, iftariyelikler yeterli ve lezzetli. Ara sıcak olarak sunulan su böreği ve ince kapanmış kayseri mantısı da gerçekten lezzetli. Tatlı olarak Güllaç ve dondurmalı ekmek kadayıfı seçeneklerinden özellikle ekmek kadayıfı mükemmel. Tüm bunların yanında bir yanınızda Ayasofya ve Sultanahmet’ in silüeti, diğer tarafta eşsiz boğaz manzarası… Kısa ve öz, memnun kalacaksınız….

Adres: Ahırkapı Sok. No:24, 34122 Sultanahmet – İstanbul

Telefon: 0212 455 44 55
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.