Random Article


Miapera Hotel

 
PUAN
 
 
 
 
 


 


0
Posted 28 Şubat 2013 by admin

Bugün İstanbul’un başlıca kültür, sanat ve eğlence mekanı olan Beyoğlu, tarihte “karşı yaka” anlamına gelen Pera adıyla bilinirdi.

Bizans döneminde daha çok Cenevizlilerin yaşadığı bu bölge, tiyatroları, gazinoları, içkili eğlence yerleri, sinema salonları ve kültür merkezleri ile geçmişten bugüne ilgi odağı olmuş, büyük ölçüde korunan tarihi dokusuyla yerli ve yabancı ziyaretçilerini daima büyülemiştir.Eski adı Cadde-i Kebir olan ve Taksim Meydanı’ndan Tünel’e kadar uzanan “Rue de Pera” ya da bugünkü adıyla İstiklal Caddesi’ne de ev sahipliği yapan Pera bölgesini günde birkaç milyon kişi ziyaret etmektedir.

MiaPera ismi, İtalyanca’da “benim” anlamına gelen “Mia” ve Pera kelimelerinin birleşiminden oluşuyor. İsmin İtalyanca olmasının sebebi, Pera’nın “Beyoğlu”na dönüşmesinin arkasındaki ilginç hikaye…

Oda ve süitlerde konfor minimalist dekorla birleşir. Cadde veya bahçe manzaralı odalarda yağmur duşlar, kaliteli nevresimler ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunur. Oda servisi 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Miapera Hotel’in lüks spa ve sağlıklı yaşam merkezinde yüzme havuzu, sauna ve masaj odalarından jakuzi, hamam ve spor salonuna kadar ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz.

Miapera Hotel Pera bölgesinde, İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi’ne yürüme mesafesindedir. Eski İstanbul’a arabayla yaklaşık 10 dakikada gidilebilir.

  • Temizlik konusunda ziyaretçilerden alınan görüşler tesisin çok temiz olduğu yönündedir.
  • Misafirler personelin iyi bir hizmet sunduğunu belirtmişlerdir.
  • Odalar genişlik ve konfor bakımından misafirlerden tam not almıştır.
  • Tesisin sunduğu yemek çeşitliliği ve lezzet kalitesi misafirlerin gözünde son derece iyi düzeydedir.
  • Misafirler, tesisin imkan ve olanakları ile mükemmel bir ev sahipliği yaptığını düşünmektedirler.

Tel : +90 212 245 0 245

Adres : Kamer Hatun Mahallesi, Meşrutiyet CD. No:38 34430 Beyoğlu / İSTANBUL TÜRKİYE

 
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.