Random Article

 
0
Posted 11 Mart 2015 by admin in Haber
 
 

SATRANÇ TAKIMLARI İÇİNE GİZLENEREK PİYASAYA SÜRÜLMEK İSTENEN EROİN ELE GEÇİRİLDİ

istanbul_il_jandarma
istanbul_il_jandarma

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Hakkari’den İstanbul’a getirilen ve satranç takımları içine gizlenerek piyasaya sürülmek istenen 76 kilo eroin ele geçirdi

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yurtdışından kaçak yollarla Hakkari’ye oradan da İstanbul’a eroin getirildiğini tespit etti. Jandarma ekipleri, 1 ay boyunca Alibeyköy’de bulunan bir adresi fiziki olarak takibe aldı. Ekipler yaptıkları araştırma sonucu uyuşturucu maddenin gizlendiği adresten başka bir adrese taşınacağı bilgisine ulaştı.

Bunun üzerine jandarma ekipleri, Eyüp Cumhuriyet Savcılığı’ndan aldıkları izin ile 10 Mart günü Alibeyköy’deki adrese operasyon düzenledi Narkotik köpeğinin de katıldığı operasyonda preslenip ambalajlanarak satranç takımları içine gizlenmiş, satışa hazır 159 paket 79 kilo eroin ele geçirildi.

Eroinin piyasa değerinin yaklaşık 1 milyon Euro olduğu öğrenildi. Jandarma ekipleri olayla ilgili uyuşturucu maddenin sahibi olduğu belirlenen Y.Ö., H.A. ile Azeri uyruklu R.’yi yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.