Random Article

 
0
Posted 15 Aralık 2017 by admin in Davetiye
 
 

Sünnet Davetiyesi Modelleri

sünnet davetiyeleri
sünnet davetiyeleri

Sünnet Davet kartları

Sünnet davetiyeleri kişinin mutluluğunu paylaşması için kişiler için önemli olan bireylerin davet edildiği o mutluluğun beraber yaşanması istenen kişilerin çağrıldığı bir karttır.  Bu  kartların tasarımı yazısı deseni gibi faktörler çok önemlidir. Kartlar kişinin zevkine ve isteğine göre tasarlanabilmektedir bu tasarlanan kartlar alıcıya sunulmaktadır. Düğünler için veya mevlütler için tasarımları yapılmaktadır konsepte göre bu tasarımlar değişiklik göstermektedir. Müşterinin memnuniyeti ve yorumu davet kartları hazırlanırken her zaman daha çok ön plandadır.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri eğer bir şeyden memnun olmamışsa ve bunu gereken yerlerde dile getirmişse bir daha ki sefere bir başkasına davet kartı hazırlanırken bu şikayetler ve memnuniyetsizlikler göz önünde bulundurulup davet kartı hazırlanmaktadır.  Davet kartlarının kağıtları oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Haftanın beş günü içerisinde hafta sonu dışına kargo işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir ve müşteriler davet kartlarına bu sayede çok daha kısa sürede ulaşabilmektedir. Türkiye içi kargo işlemlerinde belirli bir kargo ücreti alınmamaktadır isteğe göre yurt dışına da kargo işlemi yapılabilmektedir.sünnet kartları

Bu tür davet kartları hayatımızın en unutulmaz günlerine tanıklık ettiği için kişiler için her zaman çok önemlidir ve hep o davet kartlarına tekrar tekrar bakıldığında kişi o özel gününü anımsayacak ve hiçbir zaman unutmayacaktır. Bu yüzden davet kartlarının basımına tasarımına desenine içinde yazan yazıya zarflı olup olmamasına bu tür faktörlere oldukça dikkat edilmektedir.  Sünnet Davet kartında müşterilere kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunulmaktadır.
admin

 
0 YorumİLK YORUMLAYAN SİZ OLUN!


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.